Дитячий клуб розвитку і розваг «Схованка» створений на базі культурно-громадського центру ШЕLTER+* людьми, які вже понад 10 років роблять корисні справи для громади міста Кривий Ріг. Працюючи з молоддю, підлітками і молодшими школярами, ми дедалі більше розуміли важливість активного розвитку дітей з наймолодшого віку, в ідеалі — від народження. Адже сучасні дослідження вчених неспростовно доводять, що до 3-х років мозок дитини формується на 80%, здібності мозку 6-річної дитини майже збігаються з можливостями дорослої людини. Тож ми хочемо максимально допомогти батькам вплинути на процес розвитку дитини в цей ранній період. Адже саме досвід і навколишнє середовище визначають, чи буде мозок дитини забезпечувати сильну або слабку основу для всього майбутнього навчання, мислення, оволодіння різноманітними навичками, пристосованості до життя тощо. 

  «Схованка» не ставить за мету зробити з вашої дитини генія. Ми не обіцяємо швидких і яскравих результатів, бо насправді тільки регулярна систематична робота, включаючи перш за все вплив батьків, може допомогти в досягненні поставлених цілей. Але ми обіцяємо, що проведений з нами час буде не лише корисним для вашої дитини і для вас, а ще й приємним і веселим. Адже один із наших головних принципів — навчання має обов’язково приностити радість. Лише тоді у дітей формуватиметься правильне ставлення до навчання в цілому як до цікавого процесу, який захоплює і дарує багато яскравих вражень.  


  Саме тому ми обираємо людей, які працюватимуть з вашими дітьми, не лише за професійними якостями. Ми передусім з’ясовуємо, наскільки вони люблять спілкуватися з дітьми і готові знаходити з ними спільну мову, підходити до кожного індивідуально, а не просто досягати результату. Бо якщо ми пригадаємо свої шкільні роки, то майже всі погодяться, що не так вже й багато ми пам’ятаємо з навчального матеріалу, але в нашій пам’яті залишились ті педагоги, які змогли зацікавити своїм предметом, спонукали нас повірити в себе, подарували якесь натхнення. Саме тому одним із головних завдань «Схованки» є дати найрізноманітніший досвід у різних сферах діяльності, зацікавити, пробудити інтерес, який, ми віримо, за батьківської підтримки, зміцніє протягом шкільних років. У «Схованці» малюки зможуть спробувати різні види діяльності, тож батьки матимуть змогу побачити, що найбільше цікавить і до чого у дитини є схильності, і обрати ту сферу розвитку, яка підходить саме їй. 


  Окрім розвиваючих занять «Схованка» хоче допомагати родинам формувати правильні стосунки між подружжям, між батьками і дітьми, показувати, як можна весело і корисно проводити час разом. Тому суботніх ранків дитячий клуб перетворюватиметься на сімейний, де не тільки дітям, але й їхнім матусям і татусям можна буде вчитися, розважатися, знайомитися з іншими родинами, спілкуватися і надихатися.


 
*Дізнатися про діяльність Культурно-громадського центру ШELTER+ більш детально можна тут: 

facebook.com/shelterplus.ua 
vk.com/shelterplus 
instagram.com/shelterplus 
www.shelter-plus.com