Дитячий клуб розвитку і розваг «Схованка» запрошує батьків, які шукають для своїх дітей комфортне і затишне місце для отримання нового досвіду, спілкування, веселих і корисних справ. 


  З вівторка по п’ятницю вранці Схованка чекає малюків від 1 до 3 років. Протягом 1,5 години діти разом з кимось із батьків 1 або 2 рази на тиждень можуть відвідувати групове заняття загального розвитку, на якому кожного тижня їх чекає нова тема і купа різноманітних завдань. Друга частина заняття – це час в кімнаті вільного розвитку, головна мета якої – давати малюкам можливість займатися тим, що їх цікавить в даний момент, спілкуватися з однолітками і насолоджуватись процесом пізнання.

 
  Взагалі, головною метою Схованки є не взяти на себе відповідальність за розвиток дітей, а бути тим місцем, в якому не тільки діти, але й батьки, можуть отримувати натхнення, яскраві емоції, новий досвід і переносити це в своє щоденне життя. 


  Для дітей від 3 до 6 років Схованка пропонує вечірні заняття з 17:30 до 19:00. Кожного дня ми пропонуємо пробувати себе в різних видах діяльності: вівторок – ручна творчість, середа – фізичний розвиток, четвер – розумовий розвиток, п’ятниця – англійська мова. Так само, як і для малюків, після 40 хв. групового заняття і невеличкого перекусу діти (в переважній більшості вже без батьків, якщо цього хочуть і батьки і діти) займаються в кімнаті вільного розвитку, практикуючи слоган Схованки «Там, де навчання – це гра». Одним з головних завдань на заняттях для дітей 3-6 років – є не досягнення конкретного результату, а скоріше познайомити з конкретною діяльністю і зацікавити нею. Адже практично для всіх дітей (і чим менші вони, тим це складніше) займатися якоюсь справою, якщо вона не викликає позитивних емоцій, – дуже важко. Тож, метою будь-якого заняття є приносити дітям радість від самого процесу. Таким чином батьки можуть більше зрозуміти, що саме цікавить їхню дитину, які у неї схильності і в подальшому обрати заняття більш професійного спрямування. 


  Окрім того, що метою роботи Схованки є допомагати вам в розвитку ваших дітей, ще однією з наших задач є за допомогою ваших пожертв допомагати існувати іншим благодійним проектам, зокрема на базі культурно-громадського центру ШELTER+ (частиною якого є Схованка) існують постійно діючі проекти, направлені на дітей сиріт, молодих людей з інвалідністю. 


  Також ми хочемо, щоб в Схованці мали можливість займатися діти з малозабезпечених родин, діти з інвалідністю, діти, у яких батьки перебувають в зоні АТО, діти-сироти, які перебувають під опікою, – тобто всі ті категорії, яким важко через своє матеріальне положення оплачувати повну або часткову вартість занять. Тож, якщо у вас є такі друзі або знайомі, розкажіть їм, будь-ласка, про цю можливість і ми з радістю зустрінемось з ними, щоб обговорити можливість відвідувати наші заняття. 

 

Всі питання щодо точного розкладу, запису в групи і т.д. можна задати за тел. (096) 903-98-20 з 13:00 до 17:00 або після 19:00.