Вартість 1 заняття – від 60 грн., абонементу на місяць від 360 грн.
Точний розклад занять і вартість абонименту, який підходить саме Вам, можна дізнатися за телефонами або прийшовши до нас у гості, попередньо домовившись про це по телефону або написавши повідомлення.

  Окрім того, що метою роботи Схованки є допомагати вам в розвитку ваших дітей, ще однією з наших задач є за допомогою ваших пожертв допомагати існувати іншим благодійним проектам, зокрема на базі культурно-громадського центру ШELTER+ (частиною якого є Схованка) існують постійно діючі проекти, направлені на дітей сиріт, молодих людей з інвалідністю. 

  Також ми хочемо, щоб в Схованці мали можливість займатися діти з малозабезпечених родин, діти з інвалідністю, діти, у яких батьки перебувають в зоні АТО, діти-сироти, які перебувають під опікою, – тобто всі ті категорії, яким важко через своє матеріальне положення оплачувати повну або часткову вартість занять. Тож, якщо у вас є такі друзі або знайомі, розкажіть їм, будь-ласка, про цю можливість і ми з радістю зустрінемось з ними, щоб обговорити можливість відвідувати наші заняття.